הר הביטוח – הדרך אל הכסף שלכם

כולנו חוששים ממה שעלול לקרות לנו בעתיד, כי ממש כמו שאנחנו יכולים לזכות בלוטו, אנחנו גם עלול להיות מעורבים בתאונות דרכים או לסבול ממחלות שונות. לכן ברור מדוע גם אתם השתכנעתם בזמנו לעשות אי אילו ביטוחים בחברות ביטוח כאלה ואחרות, אך האם יש סיבה לשלם על הביטוחים הללו בצורה כפולה? התשובה היא בדרך כלל לא. זה שתעשו את אותו הביטוח בכמה חברות או שתשלמו על אותו סעיף בכמה ביטוחים שונים זה לא ייתן לכם יותר ביטחון לעתיד וזה אפילו לא מבטיח לכם יחס יותר טוב בעת צרה. לכן אנחנו מציעים לכם לבדוק איפה עומדים הדברים כי בהחלט יכול להיות שגם אתם, כמו אחוזים ניכרים מעם ישראל, פשוט זורקים מאות שקלים בשנה לפח, או ליתר דיוק: תורמים אותם לחברות הביטוח השונות.

 

איך מגלים את העובדות?

 

הבעיה עם הביטוחים השונים היא לא רק הניסוחים המפולפלים של חברות הביטוח, אלא גם העובדה שהזמן עובר, אנחנו שוכחים לטפל בדברים ומסתפקים בדוח הרבעוני שחברות הביטוח שולחות לנו. עם זאת, בצורה כזאת אין לנו שום אפשר לשנות את הדברים כי אנחנו לא באמת מבינים על מה אנחנו משלמים מידי חודש. לכן חשוב לפנות אל הר הביטוח, שכן הר הביטוח הוא הגוף שייתן לכם את המידע הרלוונטי. הר הביטוח מקושר להרבה מאוד חברות ביטוח בישראל ובעזרתו למעשה ניתן להבין לא רק על מה אתם משלמים אלא גם למי וכמה.

הר הביטוח

מה עושים עם המידע החדש?

 

רוב האנשים, לפני הכול, פשוט כועסים. אנחנו מקבלים את המידע, מבינים שבמשך שנים רבות שילמנו הון עתק לחברות השונות ומתרגזים. עם זאת, אחרי שהכעס עובר רובנו נדלג לשלב הפרקטי שכולל: פניה אל חברות הביטוח השונות במטרה לשנות את הדברים. לכן כדאי גם לכם לעשות זאת, כי מה פתאום שתמשיכו לשלם כל כך הרבה כסף בחודש? במקום זה אתם יכולים לפנות אל חברות הביטוח, לבטל חלק מהביטוחים או לפחות לצמצם חלק מהסעיפים. כך תוכלו לחסוך לא מעט כסף בחודש ואתם תראו שלא תצטערו על זה.

 

לביצוע בדיקת הר הביטוח: https://harhabituach.co.il