סדנת שוקולד כמתנה ליום הולדת

יום ההולדת של חברתכן הטובה קרב ובא, כמובן שאתן מתלבטות מה לעשות לה, איך הפעם להפוך את היום הולדת הזה לבלתי נשכח? הרבה ימי הולדת ואירועים חשובים נחגגים במסעדה שזה באנלי ונמאס אבל מה אם הייתן נותנות לחברה שלכם את האופציה להיות קונדיטורית ולעבוד עם שוקולד ליום אחד? בואו לגלות את העולם המופלא של עדי סדנאות שוקולד וסלסה.

 

מה תעשו בסדנה?

בסדנת השוקולד ליום ההולדת לא רק חברתכן תהנה להכין, לאכול ולהתלכלך משוקולדים מתוקים בסוגים שונים אלה גם אתן, מה שהופך את יום ההולדת לבילוי חברתי, מגבש ומשותף של כל החברות הכי טובות. בסדנה תכינו שלל שוקולדים מדהימים וטעימים כמו: פרלינים, טראפלס ועוד קינוחים מתוקים שיישארו לכן להפתעה.

ביום ההולדת אני מאמינה שכלת השמחה צריכה להרגיש קצת יותר מיוחדת משאר החברות, לכן בסדנאות השוקולד ליום ההולדת ניתן לבחור את הטעמים האהובים עליכן ובעיקר חברתכן שתחגוג  יום הולדת מתוק כמו בצ'ארלי ממלכת השוקולד.

עוגת שוקולד

אילו מתנות תקבלו?

כדי גם קצת לחסוך וגם לטעום ולהנות, כל השוקולדים שהחברות יכינו במהלך סדנת השוקולד המתוקה יחזרו איתכן הביתה. המלצה שלי היא לשמור את השוקולד קרוב אליכן כי אין לדעת איך תגיב המשפחה לממתק המשגע שתכינו בסדנה. אז כדי שיהיה יום מתוק, כיפי ומוצלח יחד עם כל החברות הטובות מומלץ בחום לחגוג את יום ההולדת של החברה הטובה בסדנת שוקולד מעוררת טעמים.